TUNÇ OTOMAT

Hakkımızda

YILLARIN TECRÜBESİ

20 yıldan fazla sektör tecrübemizle hizmetinizdeyiz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Verilen olumlu geri dönüşlerle gurur duyuyoruz.

TAMAMLANAN PROJE

500’den fazla başarılı projeyi başarıyla tamamladık.

Uzman Çalışanlar

20’den fazla uzman çalışanımızla hizmetinizdeyiz.

VİZYONUMUZ

Tunç Otomat olarak, faaliyet gösterdiğimiz alanlarda kaliteyi artırmayı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaçlıyoruz. Ayrıca, dünya çapındaki gelişmeleri yakından takip ederek, bu yeniliklerin ülkemizde de uygulanmasını sağlamaya çalışıyoruz. Böylece, mesleğimizin ve sektörümüzün gelişimine katkı sağlayacak çalışmalarda bulunmayı hedefliyoruz. Müşteri beklentilerine uygun doğru çözümleri sunabilmek ve en yeni teknolojileri en düşük maliyetle sağlayabilen global bir firma olma yolunda adımlar atmaktayız.

MİSYONUMUZ

Tunç Otomat olarak, makine teknolojileri ve kendi imalat sektörümüzde çözüm geliştiren, pazarlayan ve artı değer üreten bir yapıda yer alıyoruz. Ürünlerimizin kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla, endüstriyel sektörlerin ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Dünya standartlarındaki üretim sürecimizle, her bir parçanın titizlikle işlenmesini sağlıyoruz. Uzman ekibimiz, sürekli olarak en son teknoloji ve yenilikleri takip ederek, üretim süreçlerimizi sürekli iyileştirme hedefiyle çalışıyor. Bu sayede, müşterilerimize en üst düzeyde kalite ve güvenilirlik sunmayı amaçlıyoruz.

KALİTE VE TEKNOLOJİ POLİTİKAMIZ

Tunç Otomat olarak, kalitenin sadece bir hedef olmadığını, aksine sürekli gelişim ve devamlılık gerektiren bir süreç olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, çalışanlarımızın, iş süreçlerimizin ve makina ve ekipmanlarımızın sürekli olarak gelişimine yatırım yapmaya devam ediyoruz. Firmamızın profilini, belirlediğimiz hedeflere ulaşmak için güvenilir bir zeminde, ortak bir kalite dili ve çevre bilinci oluşturmaktadır. Bizim için çevremizi korumak, yaşadığımız çevreyi yaratmakla eşdeğerdir. Bu felsefe, Tunç Otomat yönetimi ve çalışanları tarafından benimsenmiş olup, en basit metal parçasından en karmaşık makine kullanımına kadar bilinçli bir yaklaşımı içermektedir. Ülkemize olan katkımız, ihracat ve istihdam gücümüzle artmaktadır. Ürettiğimiz fayda sayesinde ülkemizle birlikte büyümekteyiz ve yaptıklarımız, gelecekte yapacaklarımızın teminatıdır. Disiplinli çalışmalarımızla üretmeye devam ederek, sürekli büyüme hedefimizi sürdürüyoruz. Çevre duyarlılığımız, iş prensiplerimizin ayrılmaz bir parçasıdır. Atık azaltımı, tekrar kullanımı, geri dönüşüm ve kazanım konularında çalışmalar yaparak, verimliliği artırmak ve yeni teknolojilerin kullanımını teşvik etmekteyiz. Endüstriyel ürün kalitemiz, üretimden satış sonrası hizmetlerimize kadar müşteri memnuniyetini sağlamak ve artırmak için en önemli amacımızdır. Yüksek motivasyonlu çalışanlarımızın bilinçli katılımıyla sürekli gelişimimize herkesin katkı sağlamasını sağlıyoruz. Şirketimizin başarısını etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek, kalite politikamızın önemli bir parçasıdır. Müşteri memnuniyetini artırmak için yönetim ve üretim ekiplerinin aktif katılımını sağlayarak, değişim ve gelişim içinde hedeflerimize ulaşmayı amaçlıyoruz.

Çaba . Sürdürülebilirlik . Güven .

Site Haritası